1-par fåtöljer av Karl Erik Ekselius för JOC
2019-06-16
654426
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL-ERIK EKSELIUS, snurrfåtöljer, 1 par, JOC, 1960-tal, helklädda i skinn, djuphäftad rygg, etikettmärkta, höjd 46 cm
Bruksslitage, fläckar samt slitage på skinn, stötmärken vid sidorna