Fåtöljer Vemo Örkelljunga

Fåtöljer Vemo Örkelljunga
Fåtöljer Vemo Örkelljunga
Fåtöljer Vemo Örkelljunga
Fåtöljer Vemo Örkelljunga
Fåtöljer Vemo Örkelljunga
Fåtöljer Vemo Örkelljunga
Fåtöljer Vemo Örkelljunga
Fåtöljer Vemo Örkelljunga
Fåtöljer Vemo Örkelljunga
Fåtöljer Vemo Örkelljunga
Fåtöljer Vemo Örkelljunga
Fåtöljer Vemo Örkelljunga
Fåtöljer Vemo Örkelljunga
Fåtöljer Vemo Örkelljunga

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 4 st, Vemo Industri AB Örkelljunga, 1960/70-tal, grön galon med djuphäftade knappar, underrede i krom, sitthöjd 40, höjd 77 cm, etikettmärkta

Smärre slitage

654435

2019-06-16