Skrivbord i teak, 1960 tal
2019-06-16
654437
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKRIVBORD, 1960-tal, teak,7 lådor samt hylldel på baksidan, nyckel finns höjd 75, 76x134 cm
Smärre slitage