Staffan Hallström grafiska blad
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): 19 st grafiska blad i portfölj, mestadels osignerade, enstaka med signatur samt stämpelsignering, provtryck, grafiska blad, varierande mått
Oramade, skador, fläckar
654443
2019-06-18