Staffan Hallström grafiska blad

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): 19 st grafiska blad i portfölj, mestadels osignerade, enstaka med signatur samt stämpelsignering, provtryck, grafiska blad, varierande mått

Oramade, skador, fläckar

654443

2019-06-18