Kai Kristiansen 6 stolar

Kai Kristiansen 6 stolar
Kai Kristiansen 6 stolar
Kai Kristiansen 6 stolar
Kai Kristiansen 6 stolar
Kai Kristiansen 6 stolar
Kai Kristiansen 6 stolar
Kai Kristiansen 6 stolar
Kai Kristiansen 6 stolar
Kai Kristiansen 6 stolar
Kai Kristiansen 6 stolar
Kai Kristiansen 6 stolar
Kai Kristiansen 6 stolar

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAI KRISTIANSEN, 6 stolar, "modell 42", Schou Andersen Møbelfabrik, Danmark, 1960-tal, teak, sits och rygg i textil, ställbar rygg, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, repor och märken, sliten textil

654456

2019-06-20