Staffan Gellerstedt vinglas

Staffan Gellerstedt vinglas
Staffan Gellerstedt vinglas
Staffan Gellerstedt vinglas
Staffan Gellerstedt vinglas
Staffan Gellerstedt vinglas
Staffan Gellerstedt vinglas
Staffan Gellerstedt vinglas
Staffan Gellerstedt vinglas
Staffan Gellerstedt vinglas
Staffan Gellerstedt vinglas
Staffan Gellerstedt vinglas
Staffan Gellerstedt vinglas

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFAN GELLERSTEDT, vinglas 13 st, påklippt dekor av blomma, handblåsta, variationer förekommer, höjd 19,5 cm, signerad samt daterad -94-95

654458

2019-06-16