Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
STAFFAN GELLERSTEDT, vinglas 13 st, påklippt dekor av blomma, handblåsta, variationer förekommer, höjd 19,5 cm, signerad samt daterad -94-95
654458
2019-06-16