Roland Svensson Säljägarna

Roland Svensson Säljägarna
Roland Svensson Säljägarna

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Jägarna" ("Säljägarna"-"The Hunters"), signerad och daterad roland S, pt sept 1971 färglitografi, bildmått ca 24x40 c

654475

2019-06-16