Bänkar allmoge

Bänkar allmoge
Bänkar allmoge
Bänkar allmoge
Bänkar allmoge
Bänkar allmoge
Bänkar allmoge
Bänkar allmoge
Bänkar allmoge
Bänkar allmoge
Bänkar allmoge
Bänkar allmoge
Bänkar allmoge

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄNKAR, 2 st, allmoge, furu, längd 123 cm, höjd 42 cm, 1900-tal

Slitage, ett stag saknas

654480

2019-06-16