Stolar allmoge

Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 10 st, allmoge, sitthöjd ca 46 cm, tidigt 1900-tal, delvis bemålad furu

6 st med senare målning, slitage

654481

2019-06-17