Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
LEON RANSMEIER, "Chiaro", karmstol, Mattiazzi, Italien, stomme i massiv oljad ask, undertill brännstämplad "Mattiazy Made in Italy, Design Leon Ransmeier", sitthöjd ca 46 cm
Minimalt slitage
654501
2019-06-16