Oiva Toikka glasskulptur

Oiva Toikka glasskulptur
Oiva Toikka glasskulptur
Oiva Toikka glasskulptur
Oiva Toikka glasskulptur
Oiva Toikka glasskulptur
Oiva Toikka glasskulptur
Oiva Toikka glasskulptur
Oiva Toikka glasskulptur
Oiva Toikka glasskulptur
Oiva Toikka glasskulptur

Klubbat för:

480 EUR

Utropspris

600 EUR

OIVA TOIKKA, glasskulptur, signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö, 1970-tal, höjd 38,5 cm

Små skador, vassa delar / kantter

654509

2019-06-19