Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT RUDA, 3 st, karmstolar, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt, Triva, stomme i björk, 1 st skyltmärkt, sitthöjd ca 34 cm
Torkad stoppning, slitage, märken
654524
2019-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här