Bengt Ruda stolar Triva Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

BENGT RUDA, 3 st, karmstolar, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt, Triva, stomme i björk, 1 st skyltmärkt, sitthöjd ca 34 cm

Torkad stoppning, slitage, märken

654524

2019-06-16