Trädgårdsbord 1900-tal

Trädgårdsbord 1900-tal
Trädgårdsbord 1900-tal
Trädgårdsbord 1900-tal
Trädgårdsbord 1900-tal
Trädgårdsbord 1900-tal
Trädgårdsbord 1900-tal
Trädgårdsbord 1900-tal
Trädgårdsbord 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRÄDGÅRDSBORD, 19/2000-tal, vitmålat trä, höjd ca 74, 200 x 90 cm

Färgbortfall, skador

654532

2019-06-16