Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

550 SEK

2 000 SEK

SKRIVBORD, fanerat med valnöt, 1800-talets slut, nyrenässans, med uppsats, en låda i sargen, höjd ca 75-84, 112x57 cm, nyckel medföljer

654538

2019-06-16