Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, soffa och fåtölj, modell "Aristokrat", Bröderna Andersson, 1900-talets andra hälft, valnöt, klädsel i mönstrad textil, sitthöjd 42, soffans längd 194 cm
Bruksslitage
654542
2019-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här