Figuriner flintgods

Figuriner flintgods
Figuriner flintgods
Figuriner flintgods
Figuriner flintgods
Figuriner flintgods
Figuriner flintgods
Figuriner flintgods
Figuriner flintgods
Figuriner flintgods
Figuriner flintgods

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINER, 1 par, flintgods, troligen England, 1800-talets första hälft, i form av kor, vit glasyr, höjd ca 10-12, längd 9-10 cm

Båda med lagningar

654561

2019-06-18