Tadeusz Kamasa
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TADEUSZ KAMASA (Polen, 1924-2003): Kvinna med sjal, signerad T. Kamasa, olja på duk, ca 55x46 cm
Kuntoraportti
654562
Päivämäärä:
2019-06-18