Torsten Jovinge oljemålning

Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TORSTEN JOVINGE (1898-1936): mansporträtt, intygad av Marika Jovinge maj 2019 à tergo,olja på duk, bildmått 34,5x25,5 cm, oramad

Veck, nålhål och ställvis krackelyr

654563

2019-06-21