Torsten Jovinge oljemålning

Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TORSTEN JOVINGE (1898-1936): kvinnoporträtt, intygad av Marika Jovinge à tergo, olja på duk, bildmått 35x30 cm, oramad

Ställvis krackelyr, smärre färgbortfall och nålhål

654568

2019-06-21