Gustav Arne oljemålning

Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAV ARNE (1925-2011): landskap med hus, olja på duk, signerad G.Arne samt daterad 1964, ca 80x90 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

654579

2019-06-18