Vindflöjel 1700-tal

Vindflöjel 1700-tal
Vindflöjel 1700-tal
Vindflöjel 1700-tal
Vindflöjel 1700-tal
Vindflöjel 1700-tal
Vindflöjel 1700-tal
Vindflöjel 1700-tal
Vindflöjel 1700-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VINDFLÖJEL, järn, 1700-tal, delarnas längd ca 34-50 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

654580

2019-06-18