Lindqvists Verkstads Ab

Lindqvists Verkstads Ab
Lindqvists Verkstads Ab
Lindqvists Verkstads Ab
Lindqvists Verkstads Ab
Lindqvists Verkstads Ab
Lindqvists Verkstads Ab
Lindqvists Verkstads Ab
Lindqvists Verkstads Ab
Lindqvists Verkstads Ab
Lindqvists Verkstads Ab
Lindqvists Verkstads Ab
Lindqvists Verkstads Ab

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 4 st., Lindqvists Verkstads Ab, Motala, 1940-tal, armstöd i björk, klädsel i rött, präglat konstläder, höjd 85 cm, bredd ca 64 cm

Slitage

654584

2019-06-18