Dosa silver

Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KYRKDOSA med lock, silver, delvis förgylld, Adrian Lillja, Karlskrona 1863, lock med glas och bakomliggande målade blommor, oktagonal form med graverat hus med staket, höjd 3,5 cm, vikt ca 25,7 g

Bristningar och bucklor, målning med krackelyrer

654587

2019-06-20