Jorge Krallis handkolorerad etsning

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

JORGO KRALLIS (född 1937): "krokodilen", signerad och daterad Krallis, 163/260, handkolorerad etsning, bildmått ca 20X22 cm

654611

2019-06-16