Torsten Jovinge oljemålning

Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning
Torsten Jovinge oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TORSTEN JOVINGE (1898-1936): porträtt, intygad à tergo av Marika Jovinge maj 2019, olja på duk, bildmått 34,5x31 cm, oramad

Krackelyr, mindre färgbortfall och nålhål

654618

2019-06-21