Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TORSTEN JOVINGE (1898-1936): "Bengt", signerad och daterad 16 juni 1914, teckning, bladmått 18,5x15,5 cm, oramad
Veck på kanter, nålhål
654631
2019-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här