Torsten Jovinge teckning

Torsten Jovinge teckning
Torsten Jovinge teckning
Torsten Jovinge teckning
Torsten Jovinge teckning
Torsten Jovinge teckning
Torsten Jovinge teckning
Torsten Jovinge teckning
Torsten Jovinge teckning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORSTEN JOVINGE (1898-1936): "Bengt", signerad och daterad 16 juni 1914, teckning, bladmått 18,5x15,5 cm, oramad

Veck på kanter, nålhål

654631

2019-06-21