Värjkäpp

Värjkäpp
Värjkäpp
Värjkäpp
Värjkäpp
Värjkäpp
Värjkäpp
Värjkäpp
Värjkäpp
Värjkäpp
Värjkäpp
Värjkäpp
Värjkäpp

Klubbat för:

3 800 SEK

2 000 SEK

VÄRJKÄPP, klinga med etsad blånerad och förgylld dekor, förgylld mässingsknopp, längd 83 cm

Slitage, smärre skador.

654652

2019-06-16