Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÖRGE LINDAU & BO LINDEKRANTZ, 3 st., barstolar, 3 st, "S-70", Stomme i stålrör, stålrör, etikettmärkta, stapelbara, sitthöjd 62 cm
Slitage, repor, märken
654669
2019-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här