Barstolar Lindau och Lindekrantz

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRGE LINDAU & BO LINDEKRANTZ, 3 st., barstolar, 3 st, "S-70", Stomme i stålrör, stålrör, etikettmärkta, stapelbara, sitthöjd 62 cm

Slitage, repor, märken

654669

2019-06-16