Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
FERNAND LEGER (1881-1955), efter: figurativ komposition med konstruktörer, monogramsignerad i trycket F.L., färglitografi, bildmått ca 28,5x40 cm
654674
2019-06-22