Fernand Leger litografi

Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

FERNAND LEGER (1881-1955), efter: figurativ komposition med konstruktörer, monogramsignerad i trycket F.L., färglitografi, bildmått ca 28,5x40 cm

654674

2019-06-22