John Ivar Berg

John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Homage á Scott Hamilton", monogramsignerad och daterad 94, akryl/olja på duk, ca 41,5x42,5 cm

Zustandsbeschreibung

654675

2019-06-30