Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Homage á Scott Hamilton", monogramsignerad och daterad 94, akryl/olja på duk, ca 41,5x42,5 cm
Zustandsbeschreibung
654675
2019-06-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner