Rörstrand ytterfoder majolika

Rörstrand ytterfoder majolika
Rörstrand ytterfoder majolika
Rörstrand ytterfoder majolika
Rörstrand ytterfoder majolika
Rörstrand ytterfoder majolika
Rörstrand ytterfoder majolika
Rörstrand ytterfoder majolika
Rörstrand ytterfoder majolika
Rörstrand ytterfoder majolika
Rörstrand ytterfoder majolika

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND, ytterfoder med fat, 3 st., majolika, dekor av blommor, höjd 16,5 cm

Slitage, nagg, sprickor, lagingar

654676

2019-06-16