John Ivar Berg oljemålning

John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003): Sittandes kvinna, signerad samt daterad 39, olja på duk, ca 92x60 cm

Smärre repor

654704

2019-07-10