John Ivar Berg

John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003): Stadsscen, ej signerad, olja på panå, ca 46x55 cm

654706

2019-07-10