John Ivar Berg

John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg

Såld för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003): (19) Akvareller med blandade motiv, de flesta är monogramsignerade och daterade mellan år 1960-2000, akvareller, ca 31x23 cm

654711

2019-07-10