Gatlykta

Gatlykta
Gatlykta
Gatlykta
Gatlykta
Gatlykta
Gatlykta
Gatlykta
Gatlykta

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

GATLYKTA, 1800-tal, flerfärgat glas, fotogenbrännare, höjd ca 50cm

Slitage

654712

2019-06-16