Axel Fahlcrantz oljemålning

Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL FAHLCRANTZ (1851-1925): Uppstigande dimma - Engelsberg, signerad och daterad A Fahlcrantz 1918, olja på duk, ca 75x120 cm

Krackeleringar

654717

2019-06-16