Axel Fahlcrantz oljemålning

Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

AXEL FAHLCRANTZ (1851-1925): Kustbild med sol som bryter fram vid moln, signerad A F-z, olja på pannå, ca 26x37 cm

654718

2019-06-16