Skedar silver

Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAGUSKED, MATSEKADAR, 6 st, UPPLÄGGNINGSSKEDAR, 2 st, silver, 18/1900-tal, udda modeller, totalvikt ca 444 g

Ragusked med bucklor

654721

2019-06-16