John Ivar Berg

John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg

Såld för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003): (20) Akvareller med blandade motiv, de flesta monogramsenerade och daterade mellan år 1960-2000, akvareller, bladmått varierar mellan ca 20x20 cm och 40x40 cm

654722

2019-07-10