Klubbat för:
3 000 SEK
2 500 SEK
RON ARAD, "Rocking chair Voido", Magis, polyeten termoplast, formgivningsår 2006, sitt/ligghöjd ca 50 cm
Skador: Bruksslitage, mindre märken omkring
Bruksslitage
654723
2019-06-18