Koppar Kina

Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina
Koppar Kina

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPAR, 8 st., porslin, Kina, 1900-tal, famille rose, kopior efter förlaga från 1700-talets första hälft, dekor av tupp på klippavsats vid pion i emaljfärger och sepia, diameter ca 7,5, höjd 4 cm

Underfat saknas, nagg

654733

2019-06-18