John Ivar Berg

John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003): (16) Parti akvareller med blandade motiv, de flesta monogramsenerade och daterade mellan år 1960-2000, akvareller, bladmått varierar mellan ca 14x19 cm och 56x45 cm

654736

2019-07-10