John Ivar Berg

John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003): (16) Parti teckningar och akvareller med blandade motiv, de flesta monogramsenerade och daterade mellan år 1960-2000, tusch, blyerts och akvarell, bladmått varierar mellan ca 23x22 cm och 29x41 cm

654743

2019-07-10