Hänge/Brosch Collier granater 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÄNGE/BROSCH, förgyllt silver, 1800-talets andra hälft, fasettslipade granater, baksida med fotogömma, COLLIER, 4-radigt, 1800-talets andra hälft, fasettslipade granater, lås i 14 k guld med emaljdekor, längd ca 42 cm

Lås med skada på collier

654748

2019-06-26