Miniatyrporträtt 1700-tal
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MINIATYR, sekelskiftet 1700/1800, gouache på elfenben, porträtt av greve Carl Henrik von Hermansson (1756-1824), otydligt monogramsignerad, monterad i träram, ramens storlek ca 15,5x12,5 cm
654752
2019-06-20