Sigvard Bernadotte & Acton Björn soffbord

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

SOFFBORD, Sigvard Bernadotte & Acton Björn, soffbord fanerad i Riopalisander (Dalbergia Nigra) 1960-tal, benställning i svartlackat stål, svävande skiva, benavslutningar i Riopalisander, H ca 48 cm, ca 165 x 72 cm

Citesintyg giltigt inom EU medföljer

Bruksslitage, repor, märken, liten fanérskada

654755

2019-06-17