Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BONBONNIÈRE, POKALER MED LOCK, FLAKONGER, 5 dlr., glas, 1800-tal, slipad dekor, höjd ca 9-17 cm
Nagg, avslag, slitage
654768
2019-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här